Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

AK-BEL KİMYA

AK-BEL KİMYA Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : AK-BEL KİMYA

Firma Yetkili : AKIN ÇETİNER

Firma Tanımı :

Yaşam bir döngü,bir süreçler bütünüdür.Canlılar ve insan varoluş serüvenleri boyunca kainatın değişmez koşullarına uyum sağlamak ve kendi koşullarını oluşturmak için mucizevi bir serüven geçirmektedir.Gören ve akıl eden bir insan için bütün bu döngünün bir süreçler bütünü olduğunu fark etmesi zor değildir.Mevsimlerin nasıl değiştiğini koşulların nasıl bir döngüyle tekrar ettiğine ve nihayet bütün bu süreçlere insanın nasıl uyum sağladığına baktığımızda bunu daha iyi anlarız.

Her soru ve cevap bir problemin fark edilmesinden doğar.Uyumlu ve anlamlı olmanın koşuluda gerçek problemleri fark edip cevap üretebilmekten geçer.Hava olmasaydı ateşi,yağmur yağmasaydı toprağı anlayabilirmiydik ? Soru sormasaydık kendimizi tanıyabilirmiydik ?

Bir problemle karşılaşmak ve onu çözmek için içimizde taşıdığımız motivasyon,her koşulda var oluşumuzu tekrar tanımlamak için bir fırsata dönüşür.Modern zamanlar insanın kainatın döngüsüyle bağlantısını gün geçtikçe daha fazla koparmaktadır.Üretende tüketende bunun anlamını unutmuş görünmektedir.İnsan hangi işi yapıyor olursa olsun,yaşamla bağlantısını sorgulamaktan geri durmamalıdır.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 224 341 15 04 Adres: OTOSANTİT 15.BLOK NO:65
Faks: 0 224 341 15 04 İl: Bursa
Gsm: İlçe: Yıldırım
Eposta: info@akbelkimya.com.tr Web Sitesi: www.akbelkimya.com.tr
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000635791
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com