Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ALO İNŞAAT

ALO İNŞAAT Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : ALO İNŞAAT

Firma Yetkili : RAMAZAN ALAÇ

Firma Tanımı :

Kaliteli ve sağlam inşaat için, inşaatın iskeletini oluşturan nitelikli ve kaliteli inşaat çeliğini kullanmak gerekir. en kaliteli ve analiz sertifikalı demirleri problemsiz ve en kısa zaman zarfında kendi damperli araçlarımızla şantiyelerinize ve depolarınıza sevk etmektir. Nervürlü inşaat demiri dünyada, değişik ülkelere ait standartlara göre üretilmektedir. Bu standartların gelişimi ile nervürlü demirin mekanik özellikleri yıllar içinde gelişmiş ve en kaliteli seviyeye gelmiştir. Maliyet ve üretim süresi düşmüş , kalite ve üretim tonajı yükselmiştir.

 

Misyonumuz

 

Faaliyette bulunduğumuz inşaat sektöründe kaliteli malzemeleri uygun fiyata sunmak, Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, Taahhüdümüz altında olan malzeme teslimlerini zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, Tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içersinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, Teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, İş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, Mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

 

Vizyonumuz

 

Enerji tüketimi az, verimliliği yüksek daha teknolojik makineler üreterek Türkiye ve Dünyada lider bir marka olmak.

Firma Kayıt Süreci : İşlem Devam Ediyor


İletişim Bilgileri

Tel: 0 232 478 05 06 Adres: 7045 SOKAK NO:6 PINARBAŞI
Faks: İl: İzmir
Gsm: 0543 934 46 - 0 532 762 58 00 İlçe: Bornova
Eposta: alo_insaat@hotmail.com Web Sitesi:
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000603699
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com