Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ARI MİMARLIK

ARI MİMARLIK Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : ARI MİMARLIK

Firma Yetkili : SONER BİLGİN

Firma Tanımı : 2009 Yılı sonunda kurulan Arı Mimarlık, 2000 yılından bu yana İç Mimari, Peyzaj ve 3 Boyutlu Modelleme ana konularında çalışan uzaman bir ekibin bir araya gelmesi ile hizmet vermektedir. Vizyon olarak; mimarlık, iç mimari, peyzaj, 3D Modelleme, mobilya tasarım ve üretim konularında faaliyet göstermektedir. Günümüz esnek, dönüşebilen mimari tasarım anlayışı ile yola çıkmak, hep yeni ürünler yaratma çabası içerisinde bulunmak, kendini tekrarlamamak, hem kendimize hem çevremize bir katkıda bulunabilmek öncelikli amaçlarımızdır. Bu amaçlara ulaşmada, tasarım aşamasından uygulamanın son anına kadar aynı detaycılıkla çalışarak, hem yaratılan projenin somutlaştırılmasında beklentilerin karşılanması, hem de her projede yeni bir şeyler öğrenme gerçekleşmektedir. Bu da Arı Mimarlığın tasarıma olan geniş bakış açısını yansıtır. Tasarım bilgi birikimi, vizyon ve yaratıcılık gerektirir. Arı Mimarlık bir araya getirdiği uzman kadro ile bu unsurları yakalamış ve halkımıza profesyonel çözümler sunmak için kurulmuştur. Amacımız en iyi ve en güzeli ekonomik ve profesyonel şekilde sunabilmek, geleceğe ışık tutan sağlam projeler ve uygulamalar yapmaktır.Ve bu projeleri reklam alanında en iyi müşteriye sunmaktır.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 216 572 86 26 - 27 Adres: Alanaldı Cad. İpek Sk. Ustaoğlu Apt. No:10 Kat:2 Daire:7
Faks: 0 216 572 85 20 İl: İstanbul
Gsm: 0 555 989 71 20 İlçe: Ataşehir
Eposta: sonerbilgin@gmail.com Web Sitesi: arimimarlik.com
İkinci El İlanları

 • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

 • MY 11 SİSTEMİ

  my11 sistemiyle ayak uyduran firmamız lpg sektöründe öncü olmaya devam ediyor.\r\nsessiz çalışan enjekör sistemiyle lpgden memnunıyeti arttırma çabasında

 • brc my 11 sıstemi

  brc my11 sıralı sıstem cıktı.yeni sistem montajlarımızala çağa ayak uydurduk. daha sessız,daha güçlü çalışan sistemde randıman ust seviyelerde ....\r\nkampanya peşin para fiyatı 13 taksit\r\ngelin faydalanın kısa dönemi.

 • İç Mimarı Peyza Proje Uygulama ve 3D Modelleme Hizmetleri

  Biz Arı Mimarlık olarak müşteri odaklı en iyiyi ve en güzeli en uygun fiyatlarla tasarlamayı ve uygulamayı ilke ediniş bir firmayız. \r\nProfesyonel ekibimizle birlikte İç Mimari , Peyzaj ve 3D Modelleme ana konularında çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

 • Tüm Duyurular

Kampanyalar

 • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

 • Adı Soyadı* :
 • E-Mail :
 • Yorum*
 • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000635791
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com