Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ATILIM TARTI SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

ATILIM TARTI SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : ATILIM TARTI SİSTEMLERİ VE MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ

Firma Yetkili : MEHMET KAHVECİ

Firma Tanımı :

 

Tecrübeli ve alanlarında uzman mühendislerimiz ve personelimizle her zaman sizlere en iyi çözümleri sunmayı ve en iyi hizmeti vermeyi amaçladık.
 
Hedefimiz sağlıklı büyümeyi sürdürmek ve sizlere mükemmel hizmet sunmaktır. Girişimci ruhumuzla, bu amaçla şirketimize yaptığımız yatırımları sürdürmekte; gerek profesyonel kadronun sürekli eğitimi, gerek en son teknolojik altyapının tedariği, dağıtım kanallarımızın genişletilmesi, montaj ve 7/24 servis hizmetimizin geliştirilmesi ve ürün gamımızın çeşitlendirilmesi konularında gerekenleri yapmakta ve özverili çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.
 
Müşteri odaklı yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle sizlere en uygun çözümleri sunmak amacıyla ücretsiz keşif – şehiriçi ücretsiz sevkiyat – talebinize istinaden montaj ve servis hizmetlerimizi, genişleyen pazar payımızla birlikte siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.
Yaptığımız yatırımları hem şirketimiz hem sektör için geleceğe yatırım olarak görmekteyiz. Dün olduğu gibi bugün ve yarınlarda; siz değerli müşterilerimizin ilk tercihi olmaya devam ederek, var olduğumuz pazarlarda gücümüzü  artırmak amacıyla özveriyle durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz.
 
Şirketimizin bugünkü konumuna ulaşmasındaki katkılarınız ve destekleriniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, başarıya olan inancımız ve sizlerin bizlere duyduğunuz güven ile her geçen gün hedeflerimize hızla ulaşacağımızı temenni ediyoruz.
                          Daha nice güzel paylaşımlarda birlikte olmak dileğiyle…

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0276 231 58 35 Adres: Atatürk Mahallesi H.Kaya Gedik Bulvarı No:154
Faks: 0276 277 13 74 İl: Uşak
Gsm: 0532 601 92 86 İlçe: Merkez
Eposta: info@kantarbaskultarti.com Web Sitesi: www.kantarbaskultarti.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000002
00000613874
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com