Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ATMACA HAYVANCILIK

ATMACA HAYVANCILIK Üyelik Tipi Standart

Firma Adı : ATMACA HAYVANCILIK

Firma Yetkili : İBRAHİM ATMACA

Firma Tanımı : 2010 yılında Emin Atmaca, en büyük ideallerinden birini gerçekleştirir ve bir ziraat ülkesi olan Türkiye'de, modern çiftçilik ve süt hayvanı yetiştiriciliğinin ülke ekonomisi açısından önemini bir kez daha vurgulayarak, modern bir çiftlik kurma yolundaki ilk adımı atar. Erzurum'a 130 km mesafede; Karayazı'da 4800 dönümlük bir araziye, arazinin içerisinden geçen karayolu ile hizmet vermektedir. Kaliteli ve en yüksek verimde ürün elde etme vizyonunu benimseyen profesyonel kadrosu ile ATMACA SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ yoluna emin adımlar ile devam etmektedir. En son teknoloji kullanılarak çevre bilinci ile üretim yapılmaktadır. 2008-2009 sezonunda toplam 4800 dönüm , arpa, mısır ve hayvan yemi ekimi gerçekleştirilmiştir. İleriye dönük organik - sürdürülebilir tarım ve modern çiftçilik üzerine kapsamlı planları olan ATMACA SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ Türk tarım sektöründe lider bir konumda olmayı amaçlamaktadır. İçiniz rahat olsun! Çiftliğimizde 7000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerimizde ilk günkü tazeliklerini korumak için pastörize edilip size hijyenik ve güvenli olarak sunuluyor. ATMACA SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ , 20 ton/ gün kapasiteye sahip modern çiftliğimizde hem süt hem de süt ürünlerinde yüksek kaliteye sahip ürünler üretmeyi,size olan değişmez sorumluluk ilkesi olarak benimsiyor.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 212 627 51 77 Adres: MERKEZ MAH. NAMIK KEMAL CAD. NO:93 ATMACA PLAZA ALİBEYKÖY
Faks: 0 212 626 29 96 İl: İstanbul
Gsm: 0 532 526 29 96 İlçe: Eyüp
Eposta: info@atmacainsaat.com Web Sitesi: www.atmacasirketlergroup.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*

  • Yorumlanlar
  • veysel kaya
    tanıtım biraz gertçekçi olabilirdi eğer bu çiftliğe gereken özen gösterilse sizin dediğiniz gibi başarı elde edilecektir.vet.hek.veysel kaya

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000002
00000613819
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com