Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

BULAKLAR İNŞAAT

BULAKLAR İNŞAAT Üyelik Tipi Standart

Firma Adı : BULAKLAR İNŞAAT

Firma Yetkili : Yahya BULAK

Firma Tanımı : BULAKLAR İNŞAAT, sektöründeki hizmet tecrübesi ve birikimlerini müşterilerine aktarmak adına kurulmuştur. BULAKLAR İNŞAAT, sektöründeki saygın, güvenilir, istikrarlı,kaliteli, bir kurum olmayı hedefleyen ve bu hedef doğrultusunda alanında en iyi olmak için çabalarken her ne koşulda olursa olsun, ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden, ekip çalışanları ile beraber, değişimi yakalayarak ve sürekli gelişimi benimseyerek müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, güler yüzlü ekibimizle her başarımızla bir adım daha ileriye götürmektedir. Müşterilerimizin bulunduğu her yerde bulunup, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmeti sağlamak firmamızın kalitesini ve farkını müşterilerimize sunmak bizim görevimiz haline gelmiştir

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0216 574 72 60 Adres: İnönü mah. Kayışdağı cad. Düzenli sok. No:2 Kat: 2/3
Faks: 0216 574 72 60 İl: İstanbul
Gsm: 0532 557 22 07 İlçe:
Eposta: Web Sitesi:
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*

  • Yorumlanlar
  • kadir BULAK
    18 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile güvenilir,sağlam,kaliteli malzeme kullanımı ile topluma hizmet vermekteyiz.Yapılan bütün projelerimizde uygun,sağlıklı,göz estetiğine önem veren bir düşünce ile çalışmaktayız.

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000613820
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com