Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

EGE NİSAN TEMİZ ODA HİJYENİK HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ TEST VE DOĞRULAMA HİZM. LTD. ŞTİ.

EGE NİSAN TEMİZ ODA HİJYENİK HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ TEST VE DOĞRULAMA HİZM. LTD. ŞTİ. Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : EGE NİSAN TEMİZ ODA HİJYENİK HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ TEST VE DOĞRULAMA HİZM. LTD. ŞTİ.

Firma Yetkili : Ali Boylu

Firma Tanımı : Ege Nisan Ltd. Şti. 1996 yılında Makina Mühendisi Ali BOYLU tarafından kurulmuştur. Şirketimiz ülke genelindeki temiz oda (İlaç, Tıbbi Malzeme, Elektronik, Gıda Üretim Alanları), Ameliyathane, Yoğun Bakım, TPN Üniteleri, Kemoterapi İlaç Hazırlama ve Biyogüvenlik Kabinlerine uluslararası standartlara uygun olarak test ve doğrulama (validasyon) hizmetleri vermektedir. Misyonumuz, Bilgi ve deneyimlerimiz sayesinde müşterilerimizin hijyen alanlarındaki hizmet ve üretimlerini her türlü riske karşı güvence altına almak. Kalitemizin devamlılığını ve her geçen gün artmasını sağlamak, Güvenilirliği ve etkinliği standartlarca ispatlanmış sistemlerin kullanımını yaygınlaştırmak, Verimli çalışarak ülke ekonomimize katma değer sağlamak, insan sağlığına ve ülke genelinde hijyen alanında yapılan harcamaların amacına ulaşmasında katkı sağlamak.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0212 220 80 62 Adres: Perpa Ticaret Merkezi A/Blok 11.Kat No: 1567 Okmeydanı / İSTANBUL
Faks: 0212 220 80 63 İl: İstanbul
Gsm: 0532 2754752 İlçe: Okmeydanı
Eposta: info@egenisan.com Web Sitesi: www.egenisan.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • hava debisi ölçümü,pozitif bakım ölçümü,ulpatek,yoğun bakım partikül ölçümü,tpn ünitesi partikül ölçümü,hijyenik havalandırma,kanal kaçak testi,kanal sızdırmazlık testi,partikül,hvac performans testi,hepa filtre,hepa filtre sızdırmazlık,dop sızdırmazlık,dop sızdırmazlık testi,cleanroom,cleanroom partikül ölçümü,ameliyathane partikül çözümü,yoğun bakım partikül çözümü,tpn ünütesi partikül çözümü,temiz oda partikül çözümüpozitif basım ölçümüıso 14644-3dın 1946-4hijyenik havalandırmatemiz oda validasyonu,biyo güvenlik kabin testitemiz oda

  • Tüm Duyurular

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000610377
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com