Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

EKİN EMEK GIDA

EKİN EMEK GIDA Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : EKİN EMEK GIDA

Firma Yetkili : HÜRDOĞAN GÜL

Firma Tanımı : EKİN EMEK Ailesi olarak,DOĞRU BESLENMENİN DOĞAL GIDA ÜRÜNLERİ ile olduğu bilinci ile tamamen doğal alanlara yerleştirdiğimiz kara kovanlarımız da doğal bal üretimini gerçekleştirmekteyiz. Ülkemizde doğası bozulmamış, sanayi atıklarıyla kirlenmemiş, geniş ve çok çeşitli bitki örtüsüne sahip, biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynak yönetimi projesi kapsamında Dünya Çevre Birliği "UNESCO" nun koruma altına aldığı yerlerde kara kovan peteklerde üretim yapmaktayız. En güvenilir laboratuvarlarda analiniz yapılarak sağlığa en uygun şekilde ambalajlayarak yüksek kalite ve uygun fiyat sunmaktayız.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0466 351 81 48 Adres: Güneşli köyü No:5 PK: 48
Faks: 0466 351 81 48 İl: Artvin
Gsm: 0533 698 39 35 - 0545 275 03 23 İlçe: Hopa
Eposta: info@organikbalekin.com - info@ekinemekgida.com Web Sitesi: www.ekinemekgida.com
www.organikbalekin.com
İkinci El İlanları

 • karayemiş reçeli

  KAÇKAR DAĞI ETEKLERİNDE yetişen karayemişin adeta vitamin deposu olduğu yapılan bilimsel çalışmalarda bır çok hastalığın tedavisinde destekleyici ürün olarak doktorların ve ya diyetisyenlerin önerdikleri bilinmektedir.

 • çam sakızı

  Çam Sakızının Faydaları ve Etkileri: Solunum yolu hastalıklarına karşı etkili olan çamsakızı, akciğer iltihaplarına ve öksürüğe karşı faydalıdır. Sesi açar. Mideye kuvvet verir. İdrar yollarındaki hastalıklara karşı da faydalıdır.

 • yayla balı

  Yayla balı Ülkemiz de doğası bozulmamış, Çiçek balı bitki varlığıbololan, Türkiye’nin en verimli, Kaçkar yaylasındaki kır çiçeklerinden elde edilir.

 • Tüm İkinci El ilanlar

Duyurular

 • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

 • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

 • Adı Soyadı* :
 • E-Mail :
 • Yorum*
 • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000002
00000635796
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com