Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ENES TEKNİK

ENES TEKNİK Üyelik Tipi Gold

Firma Adı : ENES TEKNİK

Firma Yetkili : KAMİL YILDIZ

Firma Tanımı :

ENES TEKNİK firması 2006 yılında Makine ve Otomasyon çözümlerinde kullanılan bazı ekipmanların satışı amacıyla kurulmuş ve halen konusunda Uluslararası pazarda söz sahibi ürünlerin Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Genelde portföyümüzdeki ürünlerle Mühendislik destekli çözümler sunmaktayız. Bunu biraz açmak gerekirse, amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru tespit etmek ve en uygun çözümü önermektir.Müşteri bu ürünü bizden talep ederse, sistemde sorunsuz çalışana kadar takip etmek iş prensibimizdir. Makine ve Otomasyon uygulaması olan her yerde bizim potansiyel müşteri grubumuza girmektedir.Ancak burada ağırlık Makine imalatçıları ve bakım amaçlı ihtiyaçlar olarak özetleyebiliriz. Portföyümüzde yer alan ürünler ; Hareketli Kablo taşıma sistemleri ; *Plastik Kablo Taşıyıcıları *Çelik Kablo Taşıyıcıları *TUBIFLEX taşıyıcılar CONDUCTIX-wampler hareket ve data transferi konusunda en büyük gruplardan birisi olan DELACHAUX grubuna bağlı bulunmaktadır. Kolay ve fonksiyonel özelliklere sahip kablo taşıyıcıları, güvenilir, dayanıklı ve verimli olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kablo Koruma Sistemleri ; *Kablo koruma spiralleri *Bağlantı elemanları *Robot çözümleri Kablo koruma spiralleri farklı özelliklere sahip 11 tipte 7-95mm arasında 12 farklı çapta değişik renk seçeneklerine sahip yüksek kaliteli ürünlerdir.Herbir spiral için kullanılan düz rakor, dirsek, 90 dirsek, 45 dirsek için çok çeşitli diş seçenekleri mevcuttur.T dağıtıcılar aynı zamanda Y dağıtıcı olarak kullanılabilir.Eksenel hareketli uçları kullanım kolaylığı sunmaktadır. 2 farklı seride düz ve dirsek bağlantı bulunmaktadır. VPGRG serisi rakorlarda ve VPBRG serisi IP 68 sızdırmazlık contası rakorun içinde standart olarak bulunmaktadır. Müşterilerimize uygun maliyetle satış hizmeti vermekteyiz.

 

HİZMETLERİMİZ

 

Kızak Koruma Sistemleri ;

*Bez körükler

*Lazer körükleri

*Rulo perde kapaklar

*Alüminyum perde kapaklar

*Teleskopik Sac Kapaklar

*Kızak sıyırıcılar Kızak Koruma Sistemleri ; makina ve tezgahlarda kullanılan hareketli sistemleri KİR, TOZ, TALAŞ, SOĞUTUCU SIVISI, YAĞ ve SU gibi dış etkenlerden korumak ve emniyetli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla kullanılır.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 224 443 66 77 Adres: Alaattinbey Mah. 619 Sok. No: 1/C
Faks: 0 224 443 64 62 İl: Bursa
Gsm: 0 533 345 12 65 İlçe: Nilüfer
Eposta: enes@enesteknik.com Web Sitesi: www.enesteknik.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000623713
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com