Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

GÜNEŞ ÇANTA

GÜNEŞ ÇANTA Üyelik Tipi Standart

Firma Adı : GÜNEŞ ÇANTA

Firma Yetkili : ŞABAN GÜNEŞ

Firma Tanımı : GÜNEŞ ÇANTA sektöre 1987 yılında bayan çantası imalat ve satışıyla başlamıştır. Geçen yıllarda vazgeçilmez ilkleri olan; dürüst ve hizmetten ödün vermeden hem ürün hemde müşteri portföyünü hızla arttırmıştır. Kendi üretimi olan çanta ürünlerinden başlayarak bu sitede geniş olarak sergilenmeye çalışılan promosyon ürün çeşitleriyle, Türkiye, il ve ilçeleri arasında kuyumcu, eczaneler, fuar ve reklam hizmetleri vermeyi tüm çabasıyla sürdürüyor. Birbirine kenetlenmiş tecrübeli ve dinamik kadrosuyla sektörün her alanında lider ve öncü olmak için çalıyor. Kumaşın şekil aldığı herşeyde fiyat, kalite ve sözlerinin arkasında duran, müşterilerin ihtiyaç ve gereksinimlerini iyi özümseyen ve bunları her zaman ön planda tutan GÜNEŞ ÇANTA büyük, küçük sipariş ayrımı yapmaksızın sloganıyla yola çıkmıştır. Müşteri portföyünü geliştiren GÜNEŞ ÇANTA\' den fazla kurumsal firmaya hizmet etmektedir. Hizmetini sınırlar ötesine taşımaktan gurur duyan firmamız siz değerli müşterilerimize iyi kazançlar dileriz. Kendiniz için değil, bağlı bulunduğunuz ulus için el birliği ile çalışınız. Çalışmaların en yükseği budur. Denebilir ki, Hiç bir şeye muhtaç değiliz, Yalnız tek bir şeye ihtiyacımız var: Çalışkan olmak ! Servet ve onun doğal sonucu olan rehat yaşamak ve mutluluk, yalnız ve ancak çalışanların hakkıdır... Yaşamak demek çalışmak demektir. Çanta sektöründe seçkin markalar üzerine dayanıklı kullanışlı ve görünüş olarak hoş dizayn tasarımları gerçekleştirmekteyiz.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 212 599 69 90 Adres: Sultan Murat Cad. Fevzi Çakmak Mah. Yavuz Selim Sok. No: 7
Faks: 0 212 592 18 58 İl: İstanbul
Gsm: 0 532 467 62 61 İlçe: Küçükçekmece
Eposta: info@gunescantacilik.com Web Sitesi: gunescantacilik.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • GÜNEŞ ÇANTA

    ECZANE ÇANTASI - PROMOSYON ÇANTA - KUYUMCU ÇANTASI - FUAR ÇANTASI İLE ÇEŞİTLİ ÇANTA ÇEŞİTLERİMİZ ÖZEL İSTEK ÜZERİNE İMAL EDİLMEKTEDİR.

  • Tüm Duyurular

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000002
00000635791
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com