Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

KALE BAYAR İNŞAAT

KALE BAYAR İNŞAAT Üyelik Tipi Standart

Firma Adı : KALE BAYAR İNŞAAT

Firma Yetkili : MUSTAFA BAYAR

Firma Tanımı :

Standartları, değiştiren proje anlayışıyla KALE BAYAR İNŞAAT, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Yenilikçi bakış açısı, toplam kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci KALE BAYAR İNŞAAT ın değişmez ilkeleri arasında.... KALE BAYAR İNŞAAT, geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye'nin geleceğine yatırım yapıyor.KALE BAYAR İNŞAAT, yaşama değer katmak için iş başında.. İNSAN İÇİN, YAŞAM İÇİN.... Alışılmışın dışında projeleriyle KALE BAYAR İNŞAAT şehir içinde yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var.... KALE  BAYAR İNŞAAT, doğal dengeyi koruyan yaklaşımı,yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımında standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip... Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var....KALE BAYAR İNŞAAT, misyonuyla sektörde fark yaratıyor.Kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla KALE BAYAR İNŞAAT yatırım yapacağı her proje alanını, sektördeki en uygun değerle satın alıyor.Ve müşterilerine en uygun hizmeti sunuyor.

Bu özel misyonuyla KALE BAYAR İNŞAAT, hem yaşam kalitesini yükseltiyor, hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 286 213 13 77 Adres: Demircioğlu Cad.Ali Kemal Beteş İşhanı No:30 K:1 D:4
Faks: İl: Çanakkale
Gsm: 0 542 825 68 38 İlçe: Çanakkale
Eposta: info@bayarinsaat.com - kabayarinsaat@hotmail.com Web Sitesi: www.bayarinsaat.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000635791
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com