Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

karayemiş reçeli

2.El İlan Sahibi Firma :EKİN EMEK GIDA

Yetkili :HÜRDOĞAN GÜL

11-04-2011 13:34

KAÇKAR DAĞI ETEKLERİNDE yetişen karayemişin adeta vitamin deposu olduğu yapılan bilimsel çalışmalarda bır çok hastalığın tedavisinde destekleyici ürün olarak doktorların ve ya diyetisyenlerin önerdikleri bilinmektedir.

 

Karayemiş reçeli Karayemiş reçeli Karayemiş reçeli  
MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE 2011 YILI KARAYEMİŞ STOĞUMUZ TÜKENMİŞTİR.2012 YILI İÇİN ÖN SİPARİŞLER 1 MAYIS TAN SONRA ALINMAYA BAŞLANACAKTIR!
ŞEKER HASTALARINA ÖZEL

KAÇKAR DAĞI ETEKLERİNDE yetişen karayemişin adeta vitamin deposu olduğu yapılan bilimsel çalışmalarda bır çok hastalığın tedavisinde destekleyici ürün olarak doktorların ve ya diyetisyenlerin önerdikleri bilinmektedir.

Analiz değerleri:

PH 4.3, toplam asitlik yüzde 0.26, ham kül yüzde 0.47, toplam kuru madde yüzde 19.94, toplam şeker yüzde 13.52, suda erir kuru madde yüzde 17.6, İnvert şeker yüzde 12.86, Antosiyanin 9.67 mg/100ml, Vitamin C 6.08 mg/100gr, Flavanol, 11.48 mg/100ml, Petkin yüzde 2.15, Demir 5.6 mg/kg, Bakır 0.2 mg/kg, Magnezyum 134 mg/kg, Çinko 1.7 mg/kg, Sodyum 16 mg/kg, Calsiyum 145 mg/kg, Potasyum 180 mg/kg.

Olarak değerleri belirlenen Karayemişin yapılan bilimsel çalışmaları sonucu aşağıda maddeler halinde belirtilen yararları tespit edilmiştir.

 

 

1-Sinirleri yatıştırır ve kalp çarpıntısını giderir.

2-Bronşitte faydalıdır. Nefes darlığını giderir ve öksürüğü keser.

3-Karın ağrısı ve bulantılara karşı faydalıdır.

4-Spazm çözücüdür, Karayemiş idrar söktürür, taş düşürücüdür, hemoroite iyi gelir.

5-Adet gecikmelerini gidermeye yardımcı olur.

6-Antioksidan etkileri ile yaşlanmayı geciktirir.

7-Cilt hastalıkları, kanser, Alzheimer ve şeker hastalığına karşı koruyucudur.

8-Şeker hastalarında şekeri düşürür.

9-kemik yapısını geliştirdiğini, kasların düzenli çalışmasını da sağlar,

10-Karayemişin, mide ülseri ve bağırsak tembelliğini giderir.

11-Sigaraya karşı isteksizlik doğurur.

12-İnsülün hormonunu geliştirir.

13-Kalp çarpıntısını gidermek ve kan şekerini düşürmek için kullanılır.

14-Tokluk hissi verdiğinden, diyet yiyeceği olarak kullanılır.

Bizler EKİN EMEK GIDA Ailesi olarak Kaçkar dağı eteklerinde bulunan karayemişmeyvesinin (şekerli ve şekersiz) reçelini yaparak size sunmaktayız.

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Karayemişreçelini yılın her zamanında şimdilik sizlere sunamıyoruz. Ürün hasat zamanıTemmuz ayı olması itibarı ile ön sipariş vermenizle ancak ürünü sizler için özel olarak talebiniz doğrultusunda sunmaktayız.

NASIL SİPARIŞ VERECEKSİNİZ?

Aşağıdaki lingi tıklayarak ve ya direk iletişim formunu doldurarak alacağınız ürünün mıktarını ve içeriğini (şekerli şekersiz) belirterek bize mesaj göndereceksiniz.Telofonunuzu belirtmek iletişimin sağlıklı olması açısından iyi olur.Lütfen telefonlarınızı yazınız.

http://organikbalekin.com/index.php?do=static/contactForm bu lingi tıklayarak mesajinizi bırakınız.

MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE 2011 YILI KARAYEMİŞ STOĞUMUZ TÜKENMİŞTİR.2012 YILI İÇİN ÖN SİPARİŞLER 1 MAYIS TAN SONRA ALINMAYA BAŞLANACAKTIR!2.El İlan Sahibi Firma Hakkında Daha Fazla BilgiDiğer 2.El İlanlar

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000523540
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com