Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ÖZÇETİN MAKİNE

ÖZÇETİN MAKİNE Üyelik Tipi Standart

Firma Adı : ÖZÇETİN MAKİNE

Firma Yetkili : FUAT ÇETİN - HAKAN SELAM

Firma Tanımı :

Özçetin Makine’nin kurucusu Fuat Çetin shrink ambalaj makinelerinin üretimine 1994 yılında kurduğu Çetin Kardeşler Makine firmasıyla başladı.. Fuat Çetin Özçetin Makine firmasını 2003 yılında kurmasıyla beraber şirketimiz ambalaj makineleri ve çelik kapı üretimi yaparak halkımıza hizmet vermeyi sürdürmektedir Ürünlerde yüksek kaliteli işçiliği öne çıkaran şirketimiz müşterilerimizin memnuniyetlerini birincil amaç olarak görmüş bu sebeple üretilen makinelere gerekli bakım hizmetlerinin de karşılanması konusunda gerekli birimleri oluşturmuştur. Misyonumuz Yüksek standartlı, kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, Müşterilerimizin beklentilerini ve haklarını eksiksiz olarak uygulamak Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak, İnsanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek, Uluslar arası alanda yüksek kaliteli ürünler üreten bir kuruluş olarak tanınmak Vizyonumuz Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti.

Shrink makinesi üretimi ve ucuz maliyet ile paketlemede çözüm.teknik kadro ve servis ağının genişliği ile sizler için varız bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0 212 282 45 56 Adres: TELSİZLER MAH. DERNEK SOK.NO:28/A
Faks: 0 212 282 45 56 İl: İstanbul
Gsm: 0 532 678 55 23 , 0 534 882 39 65 İlçe: Kağıthane
Eposta: info@ozcetinmakine.com Web Sitesi: ozcetinmakine.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • SHİRİNK MAKİNESİ

    SHİRİNK MAKİNESİ ÜRETİMİ VE UCUZ MALİYET İLE PEKETLEMEDE ÇÖZÜM.TEKNİK KADRO VE SERVİS AĞININ GENİŞLİĞİ İLE SİZLER İÇİN VARIZ BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ..

  • Tüm Duyurular

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000002
00000635796
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com