Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

TATİL SİMGESİ

TATİL SİMGESİ Üyelik Tipi Standart

Firma Adı : TATİL SİMGESİ

Firma Yetkili :

Firma Tanımı :

      Turizm Endüstrisi çok geniş bir faaliyetler bütünüdür. İşlev ve sunulan hizmetler açısından birbirinden çok farklı ürünler Turizm Endüstrisi tarafından üretilir ve siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunulur. Turistik ürünü oluşturan her hizmetin üretimi ve sunumu, Turizm Endüstrisine bağlı bir çok farklı faaliyet kolunun ürünlerini uyum içerisinde bir araya getirmeleri sonucu mümkündür.

       Turizm Endüstrisi birbirinden bağımsız gibi görünmekle beraber konaklama,yiyecek içecek,ulaştırma ve seyahat işletmeciliği gibi sektörlerle birlikte bu sektörlerin dışındaki bir çok faaliyetler bütünüyle de iç içe hareket etmek zorunda olan alt sektörlerden oluşur.

 

    ORGANİZASYON ÖN HAZIRLIĞI :Bu ilk aşamada konusunda deneyim sahibi arkadaşlarımız sizlerle ilk görüşmeleri yaptıktan sonra,talepleriniz hızlı bir şekilde değerlendirilip, tamamlanarak tarafınıza sunulur.

GEZİ SEÇİMİ ;Bu aşamada öncelikle iklim şartlarının uygunluğu,daha sonrada ekonomik anlamda uygunlukla beraber sizlerden gelen talepler neticesinde gezi programları seçilerek tarafınıza sunulur.

ULAŞIM ARAÇLARI VE KAPTANLAR :Tüm araçlarımız Turizm sektöründe hizmet veren disiplinli, işene saygılı kaptanlar ve servis elemanları ile sizlere sunulmaktadır. Araçlarımızda yolculuk sırasında misafirlerimizin rahat ettirilmesi için gereken her şey tedarik edilmiş olup,güvenlik koşulları altında her türlü hizmet mevcuttur.

TUR LİDERLERİ ;Tur liderlerimiz konusunda eğitim almış,gerek gidilen bölge ,gerekse beşeri ilişkiler konusunda başarılı olmuş,tüm misafirlerimize gezinin başından sonuna kadar kusursuz hizmet anlayışıyla yardımcı olmak için seçilmiş özel kişilerdir.

KONAKLAMA YERLERİ ;gezilerimizde konaklama yapacak olduğumuz tüm tesisler TURİZM BAKANLIĞI denetiminde belli kategorilerde ve bulundukları bölgenin kendi sınıflarında en iyi konumda olan tesislerdir.

Firma Kayıt Süreci : Onaylandı


İletişim Bilgileri

Tel: 0216 700 12 23 Adres: Söğütlü Çesme Cad. Gazi Osmanpaşa Sok. No:2/B
Faks: İl: İstanbul
Gsm: 0507 353 92 52 İlçe: Kadıköy
Eposta: tatilsimgesi@hotmail.com Web Sitesi: tatilsimgesi.com
İkinci El İlanları

  • Henüz biz ikinci el ilanı bulunamadı

Duyurular

  • Henüz biz duyuru bulunamadı

Kampanyalar

  • Henüz biz kampanya bulunamadı


Firma Hakkında Yorumlar

  • Adı Soyadı* :
  • E-Mail :
  • Yorum*
  • Kayıtlı Yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın :)

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000613819
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com