Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

yayla balı

2.El İlan Sahibi Firma :EKİN EMEK GIDA

Yetkili :HÜRDOĞAN GÜL

11-04-2011 12:46

Yayla balı Ülkemiz de doğası bozulmamış, Çiçek balı bitki varlığıbololan, Türkiye’nin en verimli, Kaçkar yaylasındaki kır çiçeklerinden elde edilir.

 

YAYLA ÇİÇEK BALI 1 KG

 
Tamamen Doğal Bal çeşitleri Karakovan Balı, Kestane Balı, Yayla Balı, Akasya Balı, Anzer Balı, Petekli Karakovan Balı ve Ihlamur balı

Yayla balı Ülkemiz de doğası bozulmamış, Çiçek balı bitki varlığı bol olan, Türkiye’nin en verimli, Kaçkar yaylasındaki kır çiçeklerinden elde edilir. Açık renkte hoş bir koku ve keskin tadı olan bu Yayla balı , kahvaltıların olmazsa olmaz denilebilecek bal çeşididir.Aynı zamanda bölgemiz biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynak yönetim projesi kapsamında Dünya Çevre Birliği UNESCO'nun koruması altına alınan bölgede Yayla balı üretimini yapmaktayız.Düzenli olarak alınan 1-2 çorba kaşığı Yayla balı nın sinir sistemlerini güçlendirdiği ve insanın ıhtıyacı olan enerjiyi sağladığı bilinmektedir.Balın kalitesi ve çiçek sayısı nın çokluğuna bağlıdır.Bunun için diyoruzki Kaçkar Yayla balı çok değerli ve besleyicidir.
 

YAYLA BALI NDA BULUNAN MADDELERçiçek balında demir 3.95 mg oranında bulunuyor. çiçek balında Bakır minerali 0,32 mg oranında gözüküyor. Yayla çiçek balı nda Mangan oranı 2,0 mg dir. Çinko oranı çiçek balında 4.4 mg oranında gözleniyor. Sodyum oranı çiçek balında ise 40.9 mg oranında bulunuyor. Potasyum oranı çiçek balında ise 998 mg olarak tespit edildi. Son olarak çiçek balında 146 mg belirlendi
 

YAPILAN BİLİMSEL ARAŞTIRMALARDA YAYLA BALININ AŞAĞIDA 
BELİRTİLEN HUSULARDA YARARLARI TESPİT EDİLMİŞTİR:
Ağız yaralarının iyileştirilmesine
		Akciğer hastalıklarının (Astım,Bronşit,verem)gibi 
		hastalıkların iyileştirilmesine 
		Bağırsak iltihabının giderilmesine
		Bel ağrılarının giderilmesine Ciltte bulunan lekelerin giderilmesine 
		Hafızanın güçlendirilmesineKanın temizlenmesine 
		Nezle ve grip gibi hastalıkları iyileştirilmesine
		Öksürük ve nefes darlığı gibi hastalıkların giderilmesine
		Cinsel iktidarsızlığın giderilmesine 
Ve Bunlar gibi birçok
hastalık için balın faydaları olduğu ortaya çıkmıştır
 

 

 

ÜRÜN TENEKE FİYATI:(25X40)=1000.TL DIR.2.El İlan Sahibi Firma Hakkında Daha Fazla BilgiDiğer 2.El İlanlar

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000004
00000523550
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com