Yükleniyor...

Firma Girişi


Henüz üye değilmisiniz? Üye Ol!
Şifrenimizi Unuttunuz ?

İletişim Hattı

ZM-CML Cep Mendili İmalat Hattı

2.El İlan Sahibi Firma :Zambak Kağıt Makine

Yetkili :Ahmet Akif Erdoğan

07-06-2020 13:53

https://www.youtube.com/watch?v=g4YRMyh3exU&feature=emb_title

ZM-CML

Cep Mendili İmalat Hattı
Otomatik Transferli

ZM-CML Cep Mendili İmalat Hattımızda, katlama makinasına ve otomatik paketleme makinasına bağlanabilen, otomatik sayma ve transfer ünitesi mevcuttur. Herhangi bir manuel işleme gerek duyulmadığından, bu makina ile tesis üretim verimliliği arttırılır.

Hat, sayma konusunda hassasiyeti garanti ederek, yaprak istiflemeyi servo sürücü ile kontrol eder. Hattın kontrolü PLC ile dokunmatik ekran üzerinden yapılır. Sayılan yaprakların sayısı, dokunmatik ekran vasıtası ile belirlenebilir. Hat, kağıt kopma ve sıkışmasına karşı dedektörler ve uyarı sistemleri ile donatılmıştır.2.El İlan Sahibi Firma Hakkında Daha Fazla BilgiDiğer 2.El İlanlar

Firma Arama

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınızFirma Etiketleri

Istanbulda epilasyon merkezleri. Kayseri cocuk gereçleri. Inşaat sanayi ve malzemeleri. çeşme. Can inş malz. Konya cnc dik işlem. Kırma eleme mikronize. Adana sondaj. Bursada çelik kapıcılar. Izmirde boya firmaları izmirde boya işleri yapan firmalar. Konya oto döşeme firmaları. Nonwoven duvar kağıtları antalya. Oto araç kiralama. Istanbul metal kaplama. Saclı körük. Organizasyon.
Size Bir Telefon Kadar Yakınız...!!! 000000001
00000598413
Tel: 0 232 445 0 425
Email: firmareklamlari@gmail.com